Objevte naše různé techniky průmyslového lakování

Společnost Electropoli, specialista na povrchové úpravy kovů a průmyslové lakování, vychází vstříc potřebám profesionálů v automobilovém, zbrojním a leteckém průmyslu atd. V závislosti na omezeních, typu dílu nebo objemu, který má být ošetřen, jsme schopni vám nabídnout řadu technik průmyslového lakování, které dokonale vyhovují vašim potřebám.

Elektrolytické lakování na ochranu kovů (kataforéza)

Electropoli vyniká především svou geografickou nabídkou elektrolytické lakování v evropském měřítku, což nám umožňuje být zákazníkovi co nejblíže. Tyto procesy zajišťují dlouhodobou ochranu všech kovových podkladů a dodávají kovovým dílům velmi dobré korozní vlastnosti, lepší vzhled atd.

Povrchová úprava tekutou nebo práškovou barvou

Kromě elektrolytické úpravy je společnost Electropoli schopna aplikovat „tradičnější“ techniky lakování na jakýkoli typ průmyslového dílu.

Tekutá barva: estetika a dokončovací práce

Především se může jednat o ošetření tekutou barvou. Tato vysoce estetická technika nabízí široký výběr barev a povrchových úprav, zejména pokud se zvolí tekutá elektrostatická barva. Kromě toho je tato technika velmi účinná a poskytuje dodatečnou ochranu proti korozi.

Prášková barva: úsporná a ekologická

Použití práškové barvy, známé také jako elektrostatické práškové lakování, je mimořádně výhodné pro lakování oceli, litiny, hliníku nebo hořčíku v automobilovém, těžkém nákladním, motocyklovém, leteckém a zbrojním průmyslu..

  • - Je šetrná vůči životnímu prostředí, protože neobsahuje žádná rozpouštědla, těžké kovy, atd.
    - Je hospodárná, protože ji lze provádět automaticky pomocí elektrostatických stříkacích pistolí
    - Po nanesení a vytvrzení je odolná vůči povětrnostním vlivům, nárazům, korozi a..

Elektrolytické, kapalné, práškové lakování... Existuje mnoho postupů, jak esteticky natřít kovové podklady a zároveň zlepšit jejich vlastnosti.

Společnost Electropoli Vám dokáže nabídnout nejlepší řešení průmyslového lakování bez ohledu na typ kovového dílu, který chcete nalakovat, jeho objem a vaše cíle.