Povrchová úprava zinku a niklu pro získání krásných povrchových úprav

Electropoli, specialista na povrchové úpravy, nabízí výrobcům v automobilovém, zbrojním, leteckém odvětví ... různá řešení pro zlepšení odolnosti, mechanických vlastností, odolnosti proti korozi, ale také povrchových úprav kovových dílů. Mezi ně patří úprava zinek-nikl. Jedná se o velmi účinný proces elektrolytického nanášení, který má zlepšit vlastnosti kovových podkladů a dodat jim pěknou povrchovou úpravu.

Co vlastně je elektrolytická povrchová úprava zinek-nikl?
Povrchová úprava zinek-nikl je elektrolytická úprava, která se používá především na ocelové podklady a v menší míře na litinové a nerezové oceli (Zeltec 2.4). Spočívá v ponoření součástek do vodního roztoku, který může být zásaditý nebo alkalický, který obsahuje částice zinku a niklu. Na toto řešení je poté aplikován elektrický proud. Ten produkuje fyzikální a chemickou reakci, která umožňuje získat dokonale homogenní povlak zinek-nikl na ošetřených substrátech.

Vlastnosti alkalického zinkování
Electropoli nabízí různé druhy elektrolytických úprav zinku a niklu, jako jsou ZELTEC 2.4, ZELTEC 2.0, ZELTEC 2.1, DIPSOL IZ -C17 +. I když všechny zaručují ošetřeným podkladům vynikající odolnost proti korozi, mechanické vlastnosti a pevnost se liší v závislosti na úpravě.
Totéž platí pro povrchové úpravy, které se mohou vyvíjet podle požadavků. Po ošetření kovových částí, mohou mít krásný bezbarvý, černý, modrý nebo šedý vzhled. Bez ohledu na zvolenou úpravu však zaručuje dokonale homogenní barvu pro všechny ošetřené kovové části.
Chcete zpracovat velký objem ocelových dílů určených pro automobilový průmysl, těžká nákladní vozidla, letecký průmysl? Doprovází vás společnost Electropoli, specialista na povrchovou úpravu kovů.