Electropoli, evropský lídr v oblasti povrchové úpravy a ochrany kovových materiálů, je i odborníkem na povrchovou úpravu práškovým lakováním, nástřikem a kataforézou. K dosažení kvalitnější povrchové úpravy jak z hlediska vzhledu, tak i technických vlastností tyto lakovací technologie vyžadují odbornost, kterou naše týmy mají.

Kataforéza.

Kataforéza, rovněž označovaná jako KTL nebo kataforézní lakování, je efektivní, úsporná a ekologická technologie průmyslového lakování ponorem. Tato metoda se dnes uplatňuje v řadě odvětví, jako je automobilový průmysl, výroba motocyklů a kamionů, letecký a zbrojní průmysl, energetika a další obory. Naše závody v Saumuru, Nowa Sól, Bielsko-Białe a Třemošnici ji aplikují na ocel, litinu, hliník a hořčík.

Kataforéza je jednou z nejúčinnějších protikorozních povrchových úprav ocelových dílů, plechů, výkovků, hliníku, hořčíku apod.

Práškové lakování

Elektrostatické práškové lakování, také označované jako elektrostatická ochrana, je efektivní, úsporná a ekologická technologie. Tato metoda bez použití rozpouštědel se dnes uplatňuje v řadě odvětví, jako je automobilový průmysl, výroba motocyklů a kamionů, letecký a zbrojní průmysl, energetika a další obory. Týmy Electropoli se budou zabývat všemi Vašimi projekty povrchové úpravy a lakování. Naše závody v Nowa Sól, Bielsko-Białe a Českém Dubu provádějí lakování oceli, litiny, hliníku a hořčíku. Nanášení práškové barvy probíhá automaticky pomocí stříkacích pistolí Corona Star® nebo Tribo®. Naši odborníci řeší i vícebarevné aplikace a dokáží práškové lakování kombinovat s jinými povrchovými úpravami. Povrchová úprava práškovým lakováním dlouhodobě odolává nárazům, ohybu a poškrábání, stejně jako povětrnostním vlivům a korozi.

Lakování kapalnými nátěrovými hmotami

Electropoli zajistí všechny Vaše projekty lakování povrchů jako je ocel, ocel s povrchovou úpravou, hliník, hořčík, ale i plasty, kapalnými nátěrovými hmotami. Naše závody Isigny-le-Buat a Bielsko-Biała dokáží uspokojit všechny požadavky, a to s velmi atraktivním vzhledem v hladkém i lesklém provedení a široké škále barev. Metoda elektrostatického lakování kapalnými nátěrovými hmotami nabízí vysoce kvalitní povrch a lze ji použít na díly všech rozměrů. Zajišťuje vynikající ochranu proti povětrnostním vlivům a je další bariérou proti korozi. Díky komplexním službám zaručují povrchové úpravy prováděné společností Electropoli trvanlivost ošetřených ploch a nátěrů.